Informace pro Vás, Strana 2

5% sleva pro registrované zákazníky!

Stálou přízeň je potřeba ocenit, a protože my si našich zákazníků vážíme, nabízíme všem zákazníkům registrovaným na našem webu slevu 5% na všechno naše zboží, a to i v případě opakované objednávky! :-)

 

Vaše K&Z design

Co se k sobě hodí?

Máme tu pro Vás malý letní dárek! Protože věříme, že se Vám u nás líbí i více produktů, ale nemůžete se rozhodnout, který by byl ten pravý, nově si u nás můžete procházet i celé sady autorských šperků (náhrdelníky + náramky a další), které k sobě dokonale padnou! Samozřejmě budou postupně přibývat tak jako všechno naše produkty, a samozřejmě celá sada je za zvýhodněnou cenu oproti jednotlivým položkám! Tak ať vyberete dobře! :-)

 

Vaše K&Z design

Dárek nejen pro maminku!

Blíží se nám další významný svátek, a my jsme si pro Vás připravili další zajímavou nabídku! Pokud si u nás nyní objednáte nad 600,- Kč, dostanete zcela zdarma luxusní náramek z chirurgické oceli v originálním balení! Tak neváhejte, a udělejte radost sobě i třeba někomu dalšímu :-)

 IMG-20170410-WA0000IMG-20170503-WA0001

 

 

Podmínky akce

První máj, lásky čas

Přichází květen a s ním i první máj, lásky čas. Co si takhle udělat radost něčím neobvyklým? Pokud u nás objednáte nad 500,- Kč, k již tradičnímu malému dárku od nás dostanete zcela zdarma originální fotografii! Tak neváhejte, a vybírejte! :-)

 

 

Podmínky akce

 

Velikonoční AKCE!

Velikonoce přicházejí, a my pro Vás máme další super dárek! Stačí udělat objednávku nad 300,- Kč včetně DPH a zdarma od nás dostanete luxusní náramek z chirurgické oceli!

 IMG-20170410-WA0000IMG-20170410-WA0003

Podmínky akce

Nová sekce je tu!

Máme pro Vás další novinku! Kromě několika nových fotografií jsme si pro Vás připravili zcela novou sekci - originální autorské obrazy! Tak neváhejte a pojďte se na to podívat! :-)

!AKCE! pro Vás

Připravili jsme si pro Vás další akci! Při koupi vůně "Kleopatra" od nás za odměnu dostanete jako dárek masážní olej "Minofu"! Postačí jen objednat vůni, a můžete se těšit na dvojitou radost! :-)

S jarem krásnější!

Jaro už nám začalo, a tak je potřeba si dopřát trochu pohody. Proto jsme si pro Vás až do konce měsíce připravili slevy 15% na vybrané produkty, které naleznete v našem eshopu! :-)

Otevřeli jsme Cukrárnu!

Protože rádi spojíme dobré jídlo s hezkou ozdůbkou, otevřeli jsme si pro Vás "cukrárnu". Nově tak u nás můžete zakoupit například vanilkový dortík nebo čokoládový řez! :-)

Věrnostní slevy!

Protože si vážíme všech našich zákazníků, připravili jsme si pro Vás další dárek. V případě, že se v našem e-shopu zaregistrujete, automaticky získáváte slevu 5% na všechno naše zboží! A platí to již pro první objednávku! :-)