Slevové kupony

Slevové kupony - kolotoč štěstí

Vážení zákazníci, protože si vážíme Vaší důvěry, připravili jsme si pro Vás jako malou odměnu v podobě výher v našem Kolotoči štěstí! Občas na Vás vyskočí hned při návštěvě, občas ho najdete v levém dolním rohu :-) Čekají zde na Vás nejrůznější slevy a akce...tak přejeme hodně štěstí! :-)

PS: Dárky k objednávkám samozřejmě zůstávají :-)

 

Uplatnění slevového kupony

Po vytočení výhry je pro řádné uplatnění kuponu nutné zadat číslo samotného kuponu v objednávkovém procesu (1. krok - nákupní košík). Pakliže je číslo kuponu platné, sleva se automaticky aktivuje, a cena objednávky se přepočte.

 

Druhy slevových kuponů

Standardně můžete vyhrát následující typy kuponů:

1) Kupon na % slevu - Je možné uplatnit na jakoukoliv objednávku v našem eshopu vždy během následujících šesti měsíců ode dne vytočení výhry.

2) Kupon na pevnou částku - Tyto kupony je možné uplatnit na jakoukoliv objednávku v našem eshopu, jejíž hodnota je minimálně pětkrát vyšší než hodnota samotné slevy (Př.: Slevový kupon na 50,- kč lze uplatit u objednávek nad 250,- Kč, kupon za 100,- Kč u objednávek nad 500,- Kč, atd.) vždy během následujících šesti měsíců ode dne vytočení výhry.

3) Doprava zdarma - Platí pro všechny objednávky v našem eshopu nad 300,- Kč vždy během následujících šesti měsíců ode dne vytočení výhry.

4) Sleva 100% - Gratulujeme! Máte opravdu štěstí, a můžete si v našem eshopu vybrat jakékoliv zboží v celkové hodnotě až 5000,- Kč během následujících šesti měsíců ode dne vytočení výhry!

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení