Slevové kupony

Slevové kupony - kolotoč štěstí

Vážení zákazníci, protože si vážíme Vaší důvěry, připravili jsme si pro Vás jako malou odměnu v podobě výher v našem Kolotoči štěstí! Občas na Vás vyskočí hned při návštěvě, občas ho najdete v levém dolním rohu :-) Čekají zde na Vás nejrůznější slevy a akce...tak přejeme hodně štěstí! :-)

PS: Dárky k objednávkám samozřejmě zůstávají :-)

 

Uplatnění slevového kupony

Po vytočení výhry je pro řádné uplatnění kuponu nutné zadat číslo samotného kuponu v objednávkovém procesu (1. krok - nákupní košík). Pakliže je číslo kuponu platné, sleva se automaticky aktivuje, a cena objednávky se přepočte.

 

Druhy slevových kuponů

Standardně můžete vyhrát následující typy kuponů:

1) Kupon na % slevu - Je možné uplatnit na jakoukoliv objednávku v našem eshopu vždy během následujících šesti měsíců ode dne vytočení výhry.

2) Kupon na pevnou částku - Tyto kupony je možné uplatnit na jakoukoliv objednávku v našem eshopu, jejíž hodnota je minimálně pětkrát vyšší než hodnota samotné slevy (Př.: Slevový kupon na 50,- kč lze uplatit u objednávek nad 250,- Kč, kupon za 100,- Kč u objednávek nad 500,- Kč, atd.) vždy během následujících šesti měsíců ode dne vytočení výhry.

3) Doprava zdarma - Platí pro všechny objednávky v našem eshopu nad 300,- Kč vždy během následujících šesti měsíců ode dne vytočení výhry.

4) Sleva 100% - Gratulujeme! Máte opravdu štěstí, a můžete si v našem eshopu vybrat jakékoliv zboží v celkové hodnotě až 5000,- Kč během následujících šesti měsíců ode dne vytočení výhry!