Z nerezové oceli

Originální ručně tvořené náušnice z velmi kvalitní nerezové oceli.

Nejprodávanější

7 položek celkem
Luna 2 Náušnice (nerezová ocel, granát)1
Vlastní výroba
145 Kč

Něha a decentnost...Opravdu jemňoučké, lehoučké a minimalistické náušnice. Pecičky jsou z nerezové oceli s přívěskem kroužku se zlomkem granátu. 

18791
(Luna) Náušnice (nerezová ocel, křišťál)1
Vlastní výroba
145 Kč

Něha a decentnost...Opravdu jemňoučké, lehoučké a minimalistické náušnice. Pecičky jsou z nerezové oceli s přívěskem kroužku se zlomkem křišťálu.

18788
Aya 2 Náušnice (nerezová ocel)1
Vlastní výroba
154 Kč

Jemné, decentní, minimalistické, drobounké...Pro všechny zamilované srdcařky tu máme náušnice z nerezové oceli ve tvaru srdíčka s přívěskem ocelové kuličky. 

18785
Ynke YZ Náušnice (skutečný list, ocel)1
Novinka Vlastní výroba
420 Kč

"Hrátky s lístky" ve zlatém kabátku. Originální a velice ženské náušnice. Přívěsky jsou tvořeny z přírodního listu, který je speciálně upraven pokovením.

18818
Ynke Ž Náušnice (skutečný list, ocel)1
Vlastní výroba
420 Kč

"Hrátky s lístky" v duhovém kabátku. Originální a velice ženské náušnice. Přívěsky jsou tvořeny z přírodního listu, který je speciálně upraven pokovením.

18800
Ynke ZY Náušnice (skutečný list, perla, nerez)1
Novinka Vlastní výroba
500 Kč

"Hrátky s lístky" ve zlatém kabátku s perlou. Originální a velice ženské náušnice. Přívěsky jsou tvořeny z přírodního listu, který je speciálně upraven...

18821
Ynke 3 Náušnice (Pravý přírodní list, nerezová ocel)1
Vlastní výroba
900 Kč

Originální a velice ženské náušnice. Lehoučké jako pírko. Přívěsky jsou tvořené z přírodního vavřínového listu, který je speciálně upravený...

18797