Naše výhody

Rychlá expedice do 24 hodin
Víme, jak je pro Vás čas důležitý, a proto jsme pro Vás připraveni zboží připravit kdykoliv, a expedovat nejdéle do 24 hodin od objednání! Poskytnout kompletní servis nejvyšší kvality je naším cílem od samého začátku, až po převzetí zboží zákazníkem, a rychlost doručení pro nás tak představuje jednoznačný závazek.

Sleva 5% po registraci
Jelikož si vážíme důvěry Vás, našich zákazníků, připravili jsme si pro Vás věrnostní slevy. Ihned po registraci dostanete automaticky slevu 5% na veškeré naše zboží. A to platí i pro Vaší první objednávku! V případě opakovaných objednávek je možná sleva až ve výši 10%

Poštovné zdarma při nákupu nad 1000,- Kč
Nechcete platit poštovné? Pokud u nás nakoupíme zboží za více než 1000,- Kč včetně DPH, automaticky od nás získáváte poštovné a balné zcela zdarma!

Dárek k objednávce
Jako poděkování za Vaši důvěru od nás dostanete automaticky ke každé objednávce dárek, na velikosti objednávky nezáleží. Ale čím větší objednávka bude, tím větší dárek (nebo dárky) od nás dostanete.

Možnost vrátit zboží do 14ti dnů
Víme, že člověk občas může změnit názor. Nesplnil Váš nákup očekávání? U nás se ničeho bát nemusíte, během prvních čtrnácti dnů od Vaší objednávky nám můžete kdykoliv zboží vrátit, a my Vám vrátíme obratem platbu.

Česká výroba, česká značka
Chceme navázat na tradici českých výrobků, proto každý náš výrobek je rukama českých designerů zpracovaný originál, vyrobený z materiálu výhradně od českých výrobců.

Vyhovíme přání zákazníka
Nenašli jste přesně, co jste hledali? Je Vámi vybrané zboží zrovna nedostupně? Nevadí! Kdykoliv nám napište, a my pro Vás připravíme výrobek na míru!