Vážení zákazníci, chceme Vám vždy poskytovat co nejlepší servis, do kterého spadá i včasné dodání Vašich objednávek. Vzhledem k velkému přetížení přepravců, které by mohlo zapříčinit, že byste objednávku neobdrželi včas, budeme expedovat objednávky do 11.12.2020. Objednávky přijaté po tomto datu budeme expedovat opět až v lednu 2021. Případně poptávky budeme řešit individuálně. Děkujeme moc za pochopení, a přejeme Vám příjemné a pohodové prožití vánočních svátků :-)

Doprava a platba

Poskytnout kompletní servis nejvyšší kvality je naším cílem od samého začátku, až po převzetí zboží zákazníkem. Dáváme si záležet na každém detailu, a proto jsme pro Vás připraveni zboží připravit kdykoliv, a expedovat nejdéle do 24 hodin!*

Abychom Vám dali na výběr to, co je pro Vás nejjednodušší a nejpohodlnější, můžete si u nás vybírat z několika druhů doručení (Česká pošta balík do ruky, Česka pošta balík na poštu, Zásilkovna na kteroukoliv pobočku v ČR a SR, rádi Vás uvidíme i v naší provozovně v případě, že zvolíte osobní odběr).

A abyste si nemuseli lámat hlavu, kde a jak zaplatíte, nabízíme Vám všechny možnosti, co nás jen napadly (hotově při osobním převzetí, dobírkou (i přes zásilkovnu), převodem, online převodem, online platební kartou, paypal, gopay peněženkou).

Věříme, že tyto služby uvítáte, a každý pro sebe najde dostatečně komfortní variantu. A v případě, že by Vám přeci jenom žádná varianta nevyhovovala, můžeme společně hledat i další alternativy. Stačí jen napsat :-)

 

 

* V případě platby převodem nebo online do 24 hodin od přijetí platby na náš účet (většinou však během pár hodin po obdržení platby). V případě dobírky v dopoledních hodinách odesíláme ještě tentýž den, v případě objednávky po 13:00 hned den druhý (ve výjimečných případech ještě ten samý den).