Informace pro Vás

fddfd

SLEVA 5-35% NA VŠE!

Vánoce se kvapem blíží, a my jsme si pro Vás dovolili připravit malý dárek v podobě slev ve výši 5-35% na všechny naše výrobky! Akce platí na všechny produkty z našeho eshopu, a to až do 16.12.2019.

Ke každé objednávce nad 1000,- Kč luxusní klíčenka jako dárek!

Srdce kam se podíváš! Zářijové dárky jsou už sice rozdány, ale my tu máme další! Ke každé objednávce nad 1000,- Kč nyní dostanete luxusní klíčenku z nerezové oceli s ručně opracovanou plastikou srdíčka ❤️

přívěsky akce

 

 

podmínky akce

ROZDÁVÁME DÁREČKY A SOUTĚŽÍME

První školní den a my hned za 5...Slavíme totiž páté narozeniny! Proto jsme si pro Vás přichystali spoustu překvapení. Při nákupu 5ti kusů zboží z našeho eshopu obdržíte 5 dárků - dva řetízky zlaté barvy, náramek z nerezové oceli, univerzální prstýnek s perletí a krásnou propisku. Každý pátý zákazník, který u nás nakoupí, pak dostane ještě náramek s pravou mušlí! Samozřejmě nadále platí, že registrací získáváte automaticky slevu 5% na vše, a také si můžete vytočit dárek či slevu na našem kole štěstí! Tak vzhůru do toho...

Přejeme příjemný nákup a pohodové září :-)

 

 

Pravidla akce

Jarní slevy až 50%!

JARNÍ AKCE! Připravujeme pro Vás na jaro úplně nové produkty a kolekce, proto Vám nyní nabízíme spoustu produktů za zvýhodněnou cenu se slevou až 50%. Tak například kompletní kolekci Laurel se slevou 50% na vše!

Jedná se o skutečné lístky vavřínu, které jsou speciálně upravené tenkou vrstvou stříbra. Každý lístek je naprostý originál, a tak se může velikostí či strukturou nepatrně lišit. Podle pohanských zvyků se sušené listy vavřínu nosily na krku v amuletu na šňůrce, aby chránily před zlem a negativní aurou.

Valentýn se blíží!

Valentýn se blíží  a my opět soutěžíme a rozdáváme dárky :-)

Ke každé objednávce nyní obdržíte NÁRAMEK z nerezové oceli

Při nákupu nad 500 kč dostanete NÁRAMEK a můžete si vytočit slevu na KOLE ŠTĚSTÍ
Nad 1000 kč na Vás čeká NÁRAMEK, KOLO ŠTĚSTÍ, PROPISKA a POŠTOVNÉ ZDARMA
Nad 1500 kč se můžete těšit na NÁRAMEK, KOLO ŠTĚSTÍ, PROPISKU, POŠTOVNÉ ZDARMA, MALÉ PŘEKVAPENÍ a zařazení do SOUTĚŽE o luxusní ŠÁLU značky Aquascutum
Pokud nakoupíte nad 2000 kč získáváte všechny zmíněné DÁRKY a VÝHODY , navíc budete zařazeni do SOUTĚŽE o luxusní KABELKU značky Aquascutum

Soutěž končí 13.02.2019. Vyhlášení výsledků bude 14.02.2019. Přejeme hodně štěstí!!! :-)

Vaše K&Z DESIGN

  

 

 

podmínky akce

2000!
Více jak 2000! Tolik fanoušků na Facebooku už máme. Nesmírně si toho vážíme, a proto vyhlašujeme do 14.12.2018 akci: každá objednávka nad 2000,- Kč bude automaticky zařazena do slosování o luxusní kabelku značky Minozzi v hodnotě 1100,- Kč. Tak neváhejte, a pojďte si udělat dvojnásobnou radost: -)
 
 
Ještě jste si nás na Facebooku neoblíbili? Můžete to hned změnit, a dát nám like :-)
 
 
 
 
Esoria novým partnerem!

Je nám velkým potěšení představit Vám našeho nového partnera. Jedná se o výrobky značky Esoria (mající ochrannou známku), kde naleznete spoustu krásných designových kousků všeho druhu. Zboží této značky se vyznačuje jednoduchostí a minimalismem. Však se podívejte sami! :-)

Německo, Polsko a Rakousko

Snažíme se neustále rozšiřovat naší nabídku, a to nejen produktů, ale i služeb. Nově si tak můžete od nás objednat kromě České republiky a na Slovensko do Německa, Polska či Rakouska! Věříme, že tuto službu uvítají všichni dlouhodobě pobývající v zahraničí, a budeme jim tak moci udělat radost :-)

 

Vaše K&Z DESIGN

Spolupráce s Carlo Romani

Neustále se snažíme rozšiřovat nabídku výrobků, které si u nás můžete zakoupit. A tak je tu další významný milník, a tím je právě započatá spolupráce s výrobcem Carlo Romani. Postupnými krůčky budeme nabídku samozřejmě rozšiřovat, ale abychom Vás o nic nepřipravili, první kousky pro Vás máme již nyní!

Dárek pro Vás!

Víte, že nyní u nás rozdáváme dárky? Stačí, když nakoupíte alespoň za 500,- Kč, a k objednávce získáváte dárek, který si sami vyberete! Neváhejte, a zkuste to :-) A nezapomeňte, čím víc nakoupíte, tím více dárků pro Vás :-)