Vážení zákazníci, chceme mít jistotu, že Vám objednané zboží dorazí před Vánocemi včas, a proto si Vás dovolujeme informovat, že poslední expedice bude probíhat 18.12.2023. Objednávky po tomto datu přijímáme, ale budou expedovány až v lednu 2024. Mockrát Vám děkujeme za pochopení a přejeme krásné a pohodové svátky :-)

Pozitivní náramek s Rudrakshou a perlami

Kód: 536
Vlastní výroba
Neohodnoceno
Značka: K&Z design
270 Kč –1 %
536 pozitivni naramek s rudrakshou a perlami
270 Kč –1 % 267 Kč 221 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Vneste do svého života harmonii prostřednictvím darů přírody upravených do kousku něžného šperku.

 

Rozměry: variabilní (na pružince)

Detailní informace

Detailní popis produktu

image

Prokazatelné pozitivní účinky Rudrakshy, semen z přírodního věčně zeleného stromu Elaeocarpus ganitrus rostoucího ve vysokých nadmořských výškách na úpatí Himalájí, v Nepálu a Indii, jsou dokumentovány již přes 3 000 let.

Název Rudraksha v překladu znamená ,,Boží slzy" neboli ,,Slzy boha Shivy" a je odvozen od legendy, kdy bůh Šiva usedl na zem a začal meditovat za 1 000 šťastných a bohatých let pro lidstvo. Když svou meditaci dokončil, začal plakat dojetím. Na místě, kam jeho slzy dopadly, vyrostly stromy, jejichž plody mají božskou energii a moc přinášet do života lidí zdraví, štěstí a harmonii.
Semena Rudrakshy v sobě nesou po tisíce let duchovní a léčivé účinky. Kdo je nosí u sebe, je pod silnou ochranou před vším negativním. Bylo zjištěno, že přírodní elektromagnetické účinky Rudrakshy zlepšují koncentraci a duševní odolnost. Rudraksha může mít pozitivní vliv na činnost srdce, zlepšení stavu nervů a výborně působí na zmírnění stresu, depresí, úzkostí, bušení srdce a vysoký krevní tlak. Nositel těchto korálků je prý schopen dosahovat svých cílů rychleji

image

Aby se stal náramek z Rudrakshy skutečným šperkem, citlivě jsme do něho zakomponovaly variscit, dozdobily jej Buddhou ve staro-zlatavém odstínu a korálky v duchu náramku.

VARISCIT 

Variscit je kamenem odvahy a povzbuzení. Přináší naději a kuráž. Nabízí tělesně postiženým oporu a dodává jim odvahu, aby pokračovali dál navzdory nemoci. Otevírá srdeční čakru, která vnáší do každé situace nepodmíněnou lásku.

Variscit skvěle pomáhá při zkoumání minulých životů. Umožňuje vyvolávat vizuální představy spojené s minulými zážitky a současně usnadňuje i zevrubné proniknutí do emocí a zkušeností pramenících z minulých životů. 

Variscit pomáhá nervovému systému. Léčí nadýmání břicha a dokáže omezit krvácení. Obnovuje pružnost cév i kůže. Neutralizuje překyselení a pomáhá proti dně, gastritidě, vředům, revmatizmu a vlivu nepřátelského prostředí. Účinkuje rovněž proti mužské impotenci a přináší úlevu od křečí.

Doplňkové parametry

Kategorie: Náramky
? Materiál: Perly, Rudraksha
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

K&Z DESIGN si zakládá především na využití kvalitních materiálů, ale hlavně na dokonalé ruční výrobě, která je doplněna originálními autorskými návrhy jednotlivých designerských kusů.