Ke každé objednávce nad 1000,- Kč luxusní klíčenka jako dárek!

Měsíční kámen

Nejprodávanější

15 položek celkem
Margita 2 Náramek (měs. kámen, sklo)1
150 Kč

Jemná kombinace českého skla a měsíčního kamene. Použili jsme měsíční kámen o průměru 6 mm, skleněné kuličky 6 mm a rokajl.

Margita 3 Náramek (měs. kámen, sklo)1
155 Kč

Jemná kombinace českého skla a měsíčního kamene. Použili jsme měsíční kámen o průměru 6 mm, broušené rondelky a rokajl.

Margita Náramek měs. kámen, sklo)1
155 Kč

Jemná kombinace českého skla a měsíčního kamene. Použili jsme měsíční kámen o průměru 6 mm, skleněné kuličky 6 mm, broušené rondelky a rokajl.

Laysa Náramek pozl. nerez, měs. kamen)1
170 Kč

Jedinečnost, krása, něha, originalita, decentnost... Náramek z velmi kvalitní pozlacené oceli s kuličkou měsíčního kamene o průměru 8 mm.

Miss Náramek (chir.ocel, měsíční kámen)1
Novinka
180 Kč

Jemný a velmi něžný náramek pro každou příležitost. Použili jsme droboučké korálky z chirurgické oceli, broušené kamínky a kuličku měsíčního kamene.

Taylor 2 Náramek (onyx, měsíční kámen)1
210 Kč

Velmi elegantní náramek, který využijete i pro slavnostní příležitosti. Použili jsme matný onyx, měsíční kámen drobné stříbrné kvítky.

Megan 2 Náramek (mix minerálů)1
Novinka
220 Kč

Jako noc a den... náramek z měsíčního kamene, ametystu a labradoritu o průměru 8 mm.

Taylor 3 Náramek (onyx, měsíční kámen)1
220 Kč

Elegantní a velmi jemný náramek. Použili jsme onyx o průměru 6 mm, měsíční kámen 8 mm a drobné broušené korálky v růžové barvě. 

Taylor Náramek (měsíční kámen, onyx)1
220 Kč

Černobílá kombinace nikdy nezevšední... Velmi elegantní náramek pro všední i slavnostní dny. Použili jsme   onyx   o průměru 6 a 8 mm,   měsíční kámen  ...

Tayla Náramek (měsíční kámen, onyx)1
235 Kč

Černobílá kombinace nikdy nezevšední... Velmi elegantní náramek pro všední i slavnostní dny. Použili jsme matný   onyx   o průměru 10 mm,   měsíční kámen...

Martte 3 Náramek (měs. kámen, ametyst)1
240 Kč

Působivý náramek s dominantní kuličkou z chirurgické oceli. Na jeho výrobu jsme použili měsíční kámen a ametyst o průměru 8 mm. 

Volnost 3 Náramek (avanturín, měs.kámen, perleť)1
240 Kč

Volnost... náramek inspirovaný hlubokým jezerem a měsíčním svitem. Použili jsme avanturín, měsíční kámen, říční perlu a krásné perleťové placičky.

Lilli Náramek (měs. kámen, růženín)1
260 Kč

Náramek v jemných barvách v kombinaci s chirurgickou ocelí. Použili jsme kuličky měsíčního kamene a matného růženínu o průměru 8 mm.

Sports mania Náramek (měs. kámen, růženín)1
270 Kč

Pro všechny sportovní milovnice i fanynky je tu novinka:-). Náramek z měsíčního kamene, kuličky růženínu a rondelek perletě. Přívěsek běžkyně je z chirurgické oceli.

Naše tajemství Náramky pro pár (santal, minerál)1
420 Kč

Náramky pro důkaz lásky, porozumění, přátelství... Základem náramků jsou kuličky z exotického santalového dřeva, rudrakshy a kovové hlavičky budhy. Dámský je doplněn měsíčním...